ДВІ ПИСМА

Шановний    Іване  Івановичу !


   Прошу Вас посприяти мені в публікації проблемної  (на мою думку !)  статті “Лауреат – за геморой”   в газеті обласної   ради “Новини  Закарпаття”.

   Моє прохання до Вас продиктоване патологічною ненавистю редактора  названої газети прийшляка Ящищака до всього місцевого, зокрема до – русинського.

   До прикладу, моє прізвище – прізвище активного русинського письменника – в цій газеті, “дякуючи”  прийшляку Ящищаку, взагалі не проходить.

   Зважаючи на те, що газета “Новини  Закарпаття” допоки ще не є приватною власністю прийшляка Ящищака, і  друкується за гроші платників податків нашого краю, до яких, як приватний підприємець, належу і я, прошу Вас, шановний  Іване Івановичу,  посприяти мені в публікації проблемної  (на мою думку !)  статті “Лауреат – за геморой”   в газеті обласної  ради  “Новини  Закарпаття”.

   Повний текст (український варіант) моєї статті додаю.

   З повагою до Вас      -       Іван Петровцій, русинський письменник

   18 червня 20012 року       м. Ужгород


Пане   Ящищак !


   З оцим листом надсилаю до редакції  газети обласної   ради та облдержадміністрації “Новини  Закарпаття”  проблемну  (на мою думку !)  статтю  “Лауреат – за геморой” з метою її публікації в    газеті “Новини  Закарпаття”.

  Зважаючи на твою особисту патологічну  ненависть до всього  місцевого, зокрема до – русинського (відколи ти “редагуєш” цю газету, слово  РУСИН у ній проходить лише в негативному контексті, або ж взагалі не проходить !), зважаючи на те, що матеріали за моїм підписом у  “редагованій”  тобою газеті взагалі не проходять, хочу тобі, прийшляку Ящищаку, нагадати, що газета “Новини  Закарпаття” допоки ще не є твоєю особистою приватною власністю,  і  друкується за гроші платників податків нашого краю, до яких, як приватний підприємець, належу і я.

   Тому наполягаю на публікації в газеті обласної   ради та облдержадміністрації “Новини  Закарпаття”  проблемної  (на мою думку !)  статті  “Лауреат – за геморой”

   У випадку недопущення тобою до публікації на шпальтах

”редагованої” тобою  газети обласної   ради та облдержадміністрації “Новини  Закарпаття” моєї проблемної  статті  “Лауреат – за геморой”,  прошу дати мені письмову – вмотивовану ! – відповідь.

                                                      Іван   Петровцій

                                                  русинський письменник,

                                      виключений із спілки письменників України

                                                       з формулюванням:

                                    “за участь у русинстві, яке є антиукраїнським”.

                                                     18 червня 2012 року                              м. Ужгород

 P.S. Тобі не соромно,

що ВКРАВ статтю від Тетяни Грицищук !??..  

Попозирайте мüй

старый сайт:
http://gafya.narod.ru/

Дзеркало сайта

http://petrovtsiy.ltd.ua/

Tegs:

русинськи русинські співанки писни пісні фигли колядки, іван петровцій, вірші петровція, іван петровцій біографія, русины народ, закарпатские русины, русины на украине, становище русинів у галичині, галицкие русины, карпатские русины, русины фото, русинське радіо, русины, русини, русинська мова, русинский язык, русинська нація, русинська музика, русинська родина, русинськi співанкы, русинськi стихы, русинська правда, русинская литература, русинська література, русинская поэзия, русинська поезія