ШТО ТАКОЄ ПОЛІТИЧНЫЙ ДОНОС !

Чи є на Закарпатті СБУ?


Ксенофобський ярлик «українські фашисти» виник задовго до Майдану та подій на Сході України. Україножери почали культивувати його значно раніше.

  Ще в 2007 році в ужгородській друкарні «Повч Р.М.» вийшла друком збірка публіцистики «Йсе есе» закарпатського «писателя» Івана Петровція. Останній, не здобувши помітного визнання в українській літературі, перекинувся на «русинську». Бодай тут зможе стати великим, адже конкурентів практично нема. Щоправда, й цікавості до цієї літератури ніякої, а слави хочеться ще за життя. Тож, аби привернути до себе увагу, розпочав із небаченої українофобії.    Стільки ненависті на Україну та українців ніхто на Закарпатті не виливав! Петровцій ще у 2007 році дописався до того, що «українці, а особливо галичани – генетичні фашисти».

  Головне гасло, яке цей ксенофоб проштовхує у своїх писаннях можна звести до однієї «геніальної» цитати: «Генетично русинський народ і народ український мають настільки різні групи крові, що при їх злиттю, з’єднанню результат один – смерть!». (Слід зауважити, що «русини» – давня назва українців).

  «Українські вбивці», «брехливий українець», «бацила українізму» – це все пишеться і видається в регіоні, де абсолютну більшість (80%) складають українці.

  Розпалювання міжнаціональної ворожнечі («пирхатий жидюк Падяк»), посягання на територіальну цілісність України («український режим на нашій русинській землі – дочасний», «русинська держава в нас буде»), печерна ксенофобія («прийшла жидка Ільченко») – такими оцінками переповнена шовіністична писанина Петровція, що спокійно в Ужгороді видається і продається.

  Чи можна з таким миритися, крутячи пальцем біля скроні? Мовляв, за таким пацієнтом плачуть лікарі. Ні, і ще раз ні! Після подій на Сході і Півдні України яскраво бачимо, що саме українофобія стала багаттям, на якому розпалили небачений конфлікт у Центральній Європі. Саме ліберальне ставлення до всілякої масті українофобів і призвело до того, що маємо нині справжню війну.

  Якби українська держава діяла рішуче і принципово, як це роблять спецслужби будь-якої країни, не мали би ми ні трагедії в Одесі, ні харківських вибухів, ні десятки тисяч жертв на Донбасі.

  Навіть у книжці, виданій цього року, Іван Петровцій продовжує писати про «фашиствуючих галичан і українців». Думаю, що цьому «писателю» вже належить вказати на його місце. Як і тим, хто видає і спонсорує українофобську літературу – приватні підприємства «Мельник М.В.», «Повч Р.М», «Інвазор». Адже норму закону про розпалювання міжнаціональної ворожнечі ніхто не відміняв. І відповідати за свої дії повинні всі.

  Серед спонсорів останніх книжок Петровція є Степан Деркач (активний регіонал) та Зінаїда та Іван Варги. Чи згодні вони, що «за всю історію лиш біди і негаразди йшли до русина зі сходу, з-за Карпат»? Тоді незрозуміло, чому Варги перебралися до Києва, де нині непогано маються серед «генетичних фашистів», якщо можуть дозволити собі спонсорувати українофобську макулатуру в Ужгороді.

  Найбільше Петровцію заважають жити на Закарпатті «прийшляки». При цьому, зауважмо, його покійна дружина – Валентина Шелест була донькою першого секретаря Яшалтинського райкому партії Калмикії… «Прийшлячка» (за термінологією «писателя») була росіянкою….

  У нормальному суспільстві поведінка Петровція вже давно би отримала відсіч. Ліберальність і свобода не мають нічого спільного з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. Свобода – це не тільки можливість висловитися. Але й відповідальність за кожне мовлене слово.

 

Олександр Гаврош – письменник, журналіст

 

Радіо Свобода

 

 

P.S.

Прийшляк Олег Диба

на своєму інтернет-ресурсі

“Закарпаття онлайн”  пише:

 

Закарпатського поета визнано терористом

 

  Іван Петровцій проходить по справі порушеною СБУ та прокуратурою за ч.1 ст.111 (державна зрада) та ч.1 ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

У ході обшуку в Івана Петровція вилучено комп’ютер та  телефон.

  При зустрічах ведіть себе з цим чоловіком обережно, він може носити на собі вибуховий пристрій та іші причандалля терориста.

 

 

P.S.S.

До прокуратури:

 

  Прокуратура сама має порушити справу проти Петровція за фактом публікації. Якщо це, звичайно, прокуратура, а не лайно собаче.  

 

АНТИСЕПАРАТИСТ:

 

  ХЛОПЦІ, НАДІШЛІТЬ СВОЇ ОБГРУНТУВАННЯ В ПРОКУРАТУРУ. ВОНА ПО НОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ ЗДІЙСНЮЄ ПРОЦЕСУАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО У ВСІХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ. НЕХАЙ ПРОАНАЛІЗУЮТЬ, ПРОВЕДУТЬ ЕКСПЕРТИЗУ ПИСАНИН ПЕТРОВЦІЯ НА ПРЕДМЕТ РОЗПАЛЮВАННЯ МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ВОРОЖНЕЧІ. Є СТАТТІ ВІДПОВІДНІ В КРИМІНАЛЬНОМУ КОДЕКСІ СТ.161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань), СТ.300 (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію).  

 

ЩИРИЙ  УКРАЇНЕЦЬ:

 

  ДОРЕЧІ, ПЕТРОВЦІЮ НЕДАВНО РАТУШНЯК НОУТБУК ПОДАРУВАВ, ЯК ПРИЗ ЗА ТВОРЧУ ДІЯЛЬНІСТЬ...  

 

Козак Рома:

 

На нари цих антидержавних діячів! На нари! 

 

Іван Петровцій:

  Аттакі доносы (а йих много !)

ся пишуть у тот час,

кой мене каммай  капчать СБУ…

 

P.S.S.S.

Виктор Дементьев:

 Ну, что ни говори, а время и история 2014-2015 показали, что Иван Петровций таки оказался прав о существовании и процветании украинского (бандеро-русофобского) фашизма. А Гаврош пытается обвинить Петровция, как будто это Петровций породил бандеровщину и украинский фашизм!.. - как то шизофренично получается это у Гавроша.. И раз уж Гаврош пишет о необходимости привлечь Петровция к ответсвенности за призывы к силовому свержению власти в Украине, то сначала нужно привлечь к этой ответственности всю нынешнюю власть в Киеве (Порошенко, Яценюка, национал-фашиста Яроша, Парубия, Турчинова, Наливайченко, Коломойского, Фьюрташа, Кличко, ведьму Фарион и многих других радикальных националистов и подстилок Госдепа США..) . Ну а самое циничное в статейке Гавроша, то, что он обвиняет СБУ в лояльности к таким, как Петровций, а ИМЕННО из-за этого случились трагедии в Одессе, Харькове, Мариуполе, и полномасштабная война в Донецком и Луганском регионах со своим же народом!.. Так и хочется этому Гаврошу... задать вопрос: "Ты в своём уме?.. Где Петровций, а где Одесса и Донецк?.."   Уверен, что Гаврош и сам прекрасно понимает бредовость своих умозаключений, но должен же кто-то выполнять заказ киевской хунты, СБУ и переводить внимание и гнев укаринцев с истинных виновников и убийц на мнимых врагов Украины... А истина только в одном:  пока русофобы Украины не отправят на убой большую часть своих сограждан, они не успокоятся (если их не успокоят антифашисты Украины...),  и пока украинцы не поставят в стойло своих нациков-бандеровцев типа правосеков и свободовцев, в Украине будет литься кровь невинных людей, а страна окончательно развалится на куски... И, возможно, одним из лучших кусков этой страны будет Русинская Республика (или ещё как-то там...) И вина в этом  именно таких убийц, как Парубий, Наливайченко, Яценюк, Порошенко и их холуёв типа Александра Гавроша.

   А вот Петровций - истинный русинский патриот !

 


 

Попозирайте мüй

старый сайт:
http://gafya.narod.ru/

Дзеркало сайта

http://petrovtsiy.ltd.ua/

Tegs:

русинськи русинські співанки писни пісні фигли колядки, іван петровцій, вірші петровція, іван петровцій біографія, русины народ, закарпатские русины, русины на украине, становище русинів у галичині, галицкие русины, карпатские русины, русины фото, русинське радіо, русины, русини, русинська мова, русинский язык, русинська нація, русинська музика, русинська родина, русинськi співанкы, русинськi стихы, русинська правда, русинская литература, русинська література, русинская поэзия, русинська поезія